top of page

Konstrukce

Projektujeme a vyrábíme široké spektrum účelových ocelových konstrukcí. Nabízíme výtahy, jeřáby, ocelová lana, schodiště, balkony a další produkty vlastní konstrukce a výroby. Veškerá řešení provádíme na míru a dle přesných požadavků našich zákazníků. Splňujeme ISO 9001 i ISO 14001.

Arrow Down
Naše nabídka
SVÁŘEČSKÁ ŠKOLA
Základní krurz (30 dní) již od 8000 Kč. Na drobné sváry zaškolíme do 3 dnů.
REPASE ROTAČNÍCH SOUČÁSTÍ
Provádíme repase rotačních součástí navařováním pod ochrannou atmosférou. Repase pojezdových kol, hřídelí, čepů, atd. až do průměru 870mm.
PRODEJ OCELOVÝCH LAN A VÁZACÍCH PROSTŘEDKŮ
Prodáváme ocelová lana pro jeřáby, výtahy i jako vázací prostředky včetně ok. Distribuujeme textilní vázací prostředky všech běžných rozměrů. Nabízíme všechny běžné rozměry a nosnosti, pro konkrétní nabídku nás kdykoliv kontatkujte.
KOVOOBRÁBĚNÍ
Provádíme veškeré běžné kovoobráběcí práce.
OCELOVÉ KONSTRUKCE
Projektujeme a vyrábíme ocelové účelové konstrukce dle po žadavků zákazníka. Provádíme pevnostní výpočty. Náš konstruktér vše na místě zaměří, popřípadě zkonzultuje možná technická řešení.
BALKÓNY
Vyrábíme balkónové zábradlí, zasklíváme balkóny, instalujeme stříšky, atd.
SKLÁPĚCÍ BASKETBALOVÉ KOŠE
Vyrábíme elektricky sklápěné, stropně ukotvené, basketbalové koše. Konstrukci přizpůsobíme jakékoliv sportovní hale či tělocvičně. Dodáváme a instalujeme také světelné panely časomíry.
RENOVACE TRAKČNÍCH KOL BEZ DEMONTÁŽE
Provedeme renovaci opotřebeného trakčního kola Vašeho výtahu nebo jeřábu bez nutnosti nákladné demontáže.
KONTAKT JEŘÁBY
Roman Faigl
724 038 758
kontrukce
bottom of page