Zabezpečení

Bezpečnost pro byty, bytové domy, firmy, zahrady, garáže atd.

Kompletní zabezpečení bytových domů - Kamery, elektrické a magnetické zámky, čipové přístupové systémy

Arrow Down
Přístupové systémy
Nabízíme instalaci inteligentního domovního přístupového systému pro Váš dům s evidencí o použití čipů a správou přes internet.

V současnosti nekopírovatelné šifrované čipy, které  si obyvatelé domu sami nemohou

neřízeně kopírovat.

Alarmy Jablortron

Instalujeme zabezpečovací systémy do bytů, bytových domů i firem. Ovládání alarmu přes mobilní aplikace i internet. Pokud nemáte internet nevadí, alarm lze ovládat i přes SMS. Naše alarmy v sobě kombinují i přístupový systém a možnsti chytrého domu. Přes naše alarmy můžete ovládat například garážová vrata, noční osvětlení, zavlažování, vytápění a mnoho  dalšího.

Bezpečnostní kamery
Kamerový systém do výtahu i vestibulu

- Analogové - 700TVL/960H, HD-CVI, HD-SDI,AHD

- Digitální IP - HD, FULL HD

- Rekordéry - ke všem typům kamer

Modernizace již instalovaných systémů

Nabízíme komplexní technické řešení bezpečnosti a pořádku v bytových domech, bytech a firmách. Nejlepšího zabezpečení je možno dosáhnout hlavně kombinací námi nabízených produktů.
 
Nejvyšší úroveň je zavedení domovního elektronického přístupového systému. Nově jej umíme propojit s alarmem. Čipy pro vstup do domu pak umí zároveň i odkódovat/zakódovat například sklepy. Ty jsou pak v nepřítomnosti řádných obyvatel domu trvale zastřiženy s propojením na sirénu či PCO (dispečink bezpečnostní agentury). Přístupový systém identifikuje každého, kdo vstoupí do domu, sklepů nebo použije výtah. Hned pod přístupovým systémem je kamerový systém, který monitoruje pohyb osob, jež se identifikovali při vstupu do domu. 
 
Z našich statistik vyplývá razantní snížení škod v domech s instalovaným kamerovým a přístupovým systémem. A to jak vandalismus, tak anonymní škody způsobené neopatrností obyvateli domu. Při použití kamer s vysokým rozlišením je taktéž vysoká pravděpodobnost identifikace viníka případného incidentu.
Že Vám nemají co ukrást? Ve většině případů škody způsobené vlastním vniknutím zlodějů převyšují hodnotu odcizených věcí!
KONTAKT
Ing. Jindřich Kopecký
725 507 702
 

© 2020 Ing. Jindřich Kopecký

FANAK

VÝTAHY, ZABEZPEČENÍ, JEŘÁBY, ELEKTROINSTALACE