VÝTAHY - Nové, modernizace a servis

Aktuálně i na splátky!

NOVINKA - dotační program Podpora bydlení 2020 - dotace až 10 00 000 Kč na nový výtah!

Nové vestavěné výtahy do budov bez výtahů!

 

Financování na klíč renomovanou firmou - Nové úvěry - Refinancování - Pojištění členů výboru, výtahu, celého domu, možnost odkladu platby pro stálé zákazníky a další.
 

Na jednu smlouvu nabízíme také instalaci kamerového a domovního přístupového systému, vymalování společných prostor, instalaci otevíratelných mříží předvolná místa kolem výtahových šachet, a další... 

NOVINKA - NOVÉ VÝTAHY DO 5-TI PATROVÝCH DOMŮ, KDE NIKDY PŘED TÍM NEBYLY!

Instalace nových výtahů do domů do 5-ti pater, kde nikdy nebyly výtahy instalovány. V současnosti probíhá evropský program dotací Podpora bydlení 2020, díky kterému je možno získat až 800 000 Kč dotaci na nový výtah. Vše Vám zařídíme na klíč.

 

Zajistíme Vám bezbariérový přístup do Vašeho domu.

Modernizaci výtahu bohužel nejde donekonečna odkládat, nová norma pro výtahy je již platná a ve vlastním zájmu s modernizací už dále neváhejte. Po domluvě nás můžete kdykoliv navštívit a my Vám platnou legislativu rádi vysvětlíme. A hlavně, s novým výtahem od nás, budete zaručeně spokojeni a na starý už si pak ani nevzpomenete.

Nové výtahy – při rychlém jednání individuální sleva!
 

            Vyrobíme Vám výtah přesně na míru. Jsme na trhu již více jak 20 let, což je pro Vás zárukou bezproblémového servisu i po letech od instalace výtahu. Pracujeme levně a rychle. Bez výtahu budete kolem tří týdnů. Pro staré nebo nepohyblivé obyvatele domu nabízíme dovoz jídla, případně dopravu k lékaři. Nabízíme široké spektrum nosností a rozměrů kabin, a to včetně průchozích. Na interiéry kabin použijeme materiály a barvy dle Vašeho vkusu. Pohony našich výtahů se vyznačují nízkou energetickou spotřebou. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Náš tým Vám pomůže vybrat ten nejvhodnější typ výtahu.

 
Servis a revize výtahů
 

            Provádíme servis a povinné revize většiny typů výtahů. Postaráme se, aby byl Váš výtah po celý rok ve vynikajícím technickém stavu. Odstraníme jakoukoliv závadu. Zajistíme všechny povinné předepsané a preventivní práce, aby výtah vyhovoval všem platným normám. Samozřejmostí je pohotovost 24/7 a garantovaný dojezd do 60-ti min (většinou do 30-ti min).

 
Nové výtahové šachty a zábradlí
 

            Nabízíme široké spektrum výtahových šachet. Podle materiálu vyrábíme kovové, skleněné, speciální dekorační materiál CETRIS. Nabízíme různé typy konstrukcí, povrchové úpravy i typů skel. Každou šachtu vyrobíme přesně na míru daného prostoru umístění. Vyrobíme Vám samozřejmě i nové zábradlí.

Postavili a modernizovali jsme již stovky výtahů, naše práce hovoří za nás!

REPASE trakčních kol BEZ DEMONTÁŽE – Repase ojetých trakčních kol výtahu bez demontáže přímo ve strojovně výtahu! Každé trakční kolo, které nese váhu výtahu se časem opotřebuje a je potřeba jeho oprava. Vynecháním demontáže Vám ušetříme nemalé finanční prostředky.

Financování na klíč zajištěné renomovanou firmou
          Náš finanční zástupce vše vyřídí přímo u Vás. Využíváme služeb renomované firmy s vynikajícími referencemi. Jsou schopní se postarat nejen o úvěr na výtah, ale také o:

 

- POJIŠTĚNÍ ODPOVĚDNOSTI ČLENŮ VÝBORU

- POJIŠTĚNÍ VÝTAHŮ I CELÉHO DOMU

- REFINANCOVÁNÍ A KONSOLIDACE JIŽ UZAVŘENÝCH ÚVĚRŮ SVJ

- VŠE S BEZKONKURENČNĚ NÍZKÝMI ÚROKOVÝMI SAZBAMI, KTERÉ BY BANKA SVJ JAKO KONCOVÉMU ZÁKAZNÍKOVI NIKDY SAMA NANABÍDLA

KONTAKT FINANCOVÁNÍ

 

Ing. Jindřich Kopecký            kopecky@fanak.cz              725 507 702

 

I

Převodové i bezpřevodové motory

           

               Instalujeme převodové i bezpřevodové motory pro pohon výtahů. Oba typy jsou velmi tiché, úsporné a s plynulým rozjezdem. S výběrem toho správného pro Váš výtah Vám pomůže tým našich specialistů s dlouholetými zkušenostmi. Nabízíme pouze kvalitní stroje, která Vám budou sloužit dlouhá léta.

NOVINKA - INSTALACE MŘÍŽÍ V SUTERÉNU VEDLE VÝTAHOVÉ ŠACHTY

         Jako ochranu zejména proti přenocujícím bezdomovcům a vandalům, instalujeme mříže do volného prostoru vedle a za výtahovou šachtou ve sklepě nebo v suterénu. Případně můžeme prostor uzavřít dveřmi a udělat z něho například kumbál pro uklízečku. 

P5250065.JPG
P5250066.JPG
P5250067.JPG
P5250068.JPG
P5250069.JPG

KONTAKT

 

Ing. Jindřich Kopecký                kopecky@fanak.cz              725 507 702