top of page

Výtahy

Výroba nových, modernizování starých a jejich servis

Arrow Down

Nové vestavěné výtahy do budov bez výtahů

Financování na klíč renomovanou firmou - Nové úvěry - Refinancování - Pojištění členů výboru, výtahu, celého domu, možnost odkladu platby pro stálé zákazníky a další.
 

Na jednu smlouvu nabízíme také instalaci kamerového a domovního přístupového systému, vymalování společných prostor, instalaci otevíratelných mříží předvolná místa kolem výtahových šachet, a další... 

Modernizaci výtahu bohužel nejde donekonečna odkládat, nová norma pro výtahy je již platná a ve vlastním zájmu s modernizací už dále neváhejte. Po domluvě nás můžete kdykoliv navštívit a my Vám platnou legislativu rádi vysvětlíme. A hlavně, s novým výtahem od nás, budete zaručeně spokojeni a na starý už si pak ani nevzpomenete.

Nové výtahy – při rychlém jednání individuální sleva!
 

Vyrobíme Vám výtah přesně na míru. Jsme na trhu již více jak 20 let, což je pro Vás zárukou bezproblémového servisu i po letech od instalace výtahu. Pracujeme levně a rychle. Bez výtahu budete kolem tří týdnů. Pro staré nebo nepohyblivé obyvatele domu nabízíme dovoz jídla, případně dopravu k lékaři. Nabízíme široké spektrum nosností a rozměrů kabin, a to včetně průchozích. Na interiéry kabin použijeme materiály a barvy dle Vašeho vkusu. Pohony našich výtahů se vyznačují nízkou energetickou spotřebou. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Náš tým Vám pomůže vybrat ten nejvhodnější typ výtahu.

 
Servis a revize výtahů
 

Provádíme servis a povinné revize většiny typů výtahů. Postaráme se, aby byl Váš výtah po celý rok ve vynikajícím technickém stavu. Odstraníme jakoukoliv závadu. Zajistíme všechny povinné předepsané a preventivní práce, aby výtah vyhovoval všem platným normám. Samozřejmostí je pohotovost 24/7 a garantovaný dojezd do 60-ti min (většinou do 30-ti min).

 
Nové výtahové šachty a zábradlí
 
Nabízíme široké spektrum výtahových šachet. Podle materiálu vyrábíme kovové, skleněné, speciální dekorační materiál CETRIS. Nabízíme různé typy konstrukcí, povrchové úpravy i typů skel. Každou šachtu vyrobíme přesně na míru daného prostoru umístění. Vyrobíme Vám samozřejmě i nové zábradlí.

Postavili a modernizovali jsme již stovky výtahů, naše práce hovoří za nás!

KONTAKT
Ing. Jindřich Kopecký
725 507 702
Vytahy
bottom of page