NAŠE IT SLUŽBY - již od 500 Kč/hod

VZDÁLENÁ SPRÁVA

 

Provádíme vzdálenou správu firemních sítí. Pomocí šifrovaného spojení Vám může být kdykoliv nablízku. Nemusíte čekat a platit za výjezd technika, problémy můžeme řešit okamžitě. Stejně může probíhat i preventivní údržba a zálohování. Pokud není možné instalovat zařízení pro šifrované spojení, je možné využít softwaru pro vzdálené připojení jako například VNC, TeamViewer a dalších.

ŠIFROVÁNÍ FIREMNÍCH DAT

 

Nabízíme několik způsobů jak zabezpečit kritická firemní data. Od jednoduchého hesla až po silné šifrování 4096 bitovým klíčem uloženým na čipové kartě chráněné navíc PINem. Při neznalosti PINu není možné žádným zatím známým způsobem klíč z karty zkopírovat a po několika neúspěšných pokusech se klíč z karty sám vymaže. 4096 bitů znamená, že existuje 2 na 4096-tou kombinací šifrovacího líče. To je přibližně číslo s délkou 4264 číslic. Prozatím se podařilo zlomit 768 bitové klíče a v příštích 10-ti letech se očekává zlomení 1024 bitových klíčů. 2048 a více bitové nebudou v dohledné budoucnosti pravděpodobně nikdy prolomeny. Nabízíme taktéž implementaci USB flash disků s vestavěným hardwarovým šifrováním.

PODPORA 24/7

 

Jsme tu pro Vás i mimo pracovní dobu. Díky vzdálenému přístupu můžeme řešit problémy ve kteroukoliv denní dobu. Pokud to bude nutné, dorazíme k Vám i o půlnoci. Vše pro to, abychom nenarušili chod Vašeho podniku. Údržba Vaší IT může po domluvě probíhat ve kteroukoliv denní dobu, včetně víkendů. 

VIRTUALIZACE
 

Administrujeme virtualizační servery s technologiemi VMware a Microsoft VDI. Výkony serverů v současné době značně předběhly požadavky běžných aplikaci. To umožňuje na jednom fyzickém serveru provozovat několik virtuálních serverů nebo koncových stanic. Ty se pak ze síťového pohledu jeví jako samostatné, plně funkční, počítače. Tento přístup nabízí ohromné finanční úspory při pořizování firemního hardwaru. Stačí jen vyřešit nákup licencí. Většina výrobců softwaru virtualizaci podporuje a nabízí při jejím využití i výrazná licenční zvýhodnění.

 

 

PORADENSTVÍ A KONFIGURACE

 

Provedeme analýzu Vašeho firemního prostředí, navrhneme kompletně IT infrastrukturu, software i zálohování. Zabezpečíme nejlevnější nákup softwaru i hardwaru. Vše jsme Vám schopni nainstalovat a zprovoznit. Pomůžeme Vám s optimalizací i Vašeho současného IT prostředí. Provedeme modernizaci infrastruktury i migraci softwaru na novější verze. Doporučíme Vám optimální IT strukturu pro Vaše podnikání. 

WEBOVÉ FIREMNÍ PREZENTACE

 

Nabízíme konzultace při tvorbě i sami vytváříme internetové prezentace pro malé a střední firmy. Na rozdíl od konkurence se soustředíme hlavně na obsah a strukturu stránek, aby prezentovaly veškeré činnosti dané firmy a tím získali nové zákazníky. U tvorby www prezentací existuje ohromná konkurence. Laciná konkurence Vám vybere nějakou z již vytvořených šablon, vloží tam Vaše logo, napíše odstavec o tom co děláte, přidá kontakty, Vám vyfakturuje 3000 Kč a má hotovo. Ale Vaše firma nezíská z praktického hlediska prakticky vůbec nic, jen takovou internetovou vizitku. My se soustředíme hlavně na obsah, přehlednost a hlavně funkčnost se zaměřením na co nejlepší SEO optimalizaci (aby stránku nalezli internetové vyhledávače). Můžete mít stránky sebekrásnější, ale pokud Vás nenajde Google nebo Seznam, jsou k ničemu. Co se týká nástrojů pro tvorbu a správu stránek, soustředíme se hlavně na komerčně dostupné redakční systémy umožňující velice snadné změny obsahu stránek, a to tak že například změny textu, obrázků, novinek, atd. zvládne uživatel sám, bez nutnosti dalších výdajů.

ŠKOLENÍ ZAMĚSTNANCŮ

 

Vyškolíme Vaše zaměstnance pro práci s Microsoft Windows a Office. Individuálně můžeme zabezpečit školení například i pro Vámi používané účetní a skladové programy. Soustředíme se na platformu Microsoft, V případě potřeby zabezpečíme jakékoliv školení u námi ověřených a spolehlivých školících center v Praze. 

ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY
 

Nabízíme cenově dostupné bezpečnostní kamery včetně rozvodů a řídících center. Ke kamerám nabízíme kvalitní záznamová zařízení pro jejich bezpečné uchování. Kamery jsou vhodné pro interiéry i exteriéry. Prodáváme i speciální kamery například s nočním viděním či skryté miniaturní, vhodné do výtahových kabin. Kromě kamer samozřejmě instalujeme i elektronické zabezpečovací systémy. Senzory jsou samozřejmě i v bezdrátové verzi. Ovládání systémů je možné i čipem nebo bezkontaktní kartou.