Domovní elektronické přístupové systémy

Vchody, výtahy i sklepy

Nekopírovatelné šifrované čipy !!!

NOVINKA - roční vyúčtování jízd výtahem rozdělené na jednotlivé byty, náklady na výtah rozděleny spravedlivě dle skutečného využití výtahu

Jedinečná páka na NEPLATIČE - neplatičům je umožněn přistup do domu, ale je jim blokováno použití výtahu. Drtivá většina neplatičů začala ihned po instalaci své dluhy řešit

Při realizaci společně s modernizací výtahu či kamerovým systémem výrazná individuální sleva!!!

VÝHODY PŘÍSTUPOVÉHO SYSTÉMU:

- správa systému přes internet (není podmínkou)

- čipy vydávány na jméno – přístupová práva lze nastavit i na jednotlivé dveře

- evidence pohybů osob v domě – každé použití čipu je zaznamenáno v sytému

- jednoduché přidávání a odebírání čipů z a do systému

- při ztrátě čipu je tento čip jednoduše smazán ze systému a stává se z něj

   bezcenný kus plastu, kterým už nikdo dveře neotevře

- v kombinaci s kamerovým systémem spolehlivě dohledáte každý incident v domě

- snadnější otevírání dveří domu, pouhým přiložením čipu, na což si obyvatelé vždy

   rychle zvyknou

- elektricky zálohováno na 24h

- systém má integrované prvky alarmu – možno zastřežit sklepy nebo

   i jednotlivé byty – umožňuje napojení požárních čidel

JAK TO CELÉ FUNGUJE?

 

  • Součástí dodávky je domluvené množství v současnosti nekopírovatelných čipů. Ty rozdáte dle počtu přihlášených osob v bytě, čipy navíc si nájemníci hradí sami.

  • Po přiložení čipu se na několik vteřin otevře elektrický zámek dveří a můžete vstoupit, každé takovéto použití čipu je v systému zaznamenáno.

  • V případě výtahu se po přiložení čipu na několik sekund aktivuje výtahový volič a pak můžete navolit požadovaná patra.

  • Vše je spravováno centrálně přes jeden notebook. Čipy lze velmi jednoduše do systému přidávat i odebírat. Z odebraného čipu se stává jen kousek plastu, kterým už nic neotevřete. Velká výhoda oproti kovovému klíči, který i po ztrátě nebo odcizení stále normálně funguje.

  • Systém čipy přehledně eviduje, včetně jména a bytu, pro který byly vydány. Vede také záznamy o každém použití čipů (pomoc při objasňování incidentů v domě).

  • Jsme schopni pravidelně dodávat výpis použití výtahu rozdělený na jednotlivé byty. To pak lze použít pro rozúčtování nákladů na výtahy.

  • Klíče zůstanou pouze správě domu, ostatní budou používat pouze čip. Zámkové vložky budou vyměněny za nové.

      Provádíme instalace a správu elektronických domovních přístupových systémů. Jedná se o instalaci vchodových a výtahových elektronických zámků ovládaných pomocí tzv. čipů. Základní verze technologie RFID 135KHz již byla prolomena, a proto také hodně firem nabízí kopírování těchto čipů. My však nabízíme speciálně upravené čipy, které se běžně komerčně v zámečnictví nedají zkopírovat nebo jak se také říká naklonovat. Specialista „hacker“ by je pravděpodobně po nějaké době zkopírovat mohl, ale nikomu se takové úsilí nevyplatí a do domu si radši najde jinou, mnohem snadnější cestu. Bohužel většinou přes někoho z obyvatel domu. I na to systém pamatuje a eviduje každé použití čipu. Pokud je navíc kombinován s kamerovým systémem, je zjištění, jak se případný pachatel do domu dostal, téměř jisté.Kromě standardních el. zámků nabízíme taktéž blokování kabinového voliče výtahu. Odblokování je možné pouze platným čipem přes čtečku ve výtahu. Můžete tímto omezit přístup k výtahu zejména neplatičům. Prakticky je ověřena až překvapivá účinnost tohoto opatření. JEDINEČNÁ PÁKA NA NEPLATIČE!!!!

      Námi nabízený systém umí fungovat taktéž jako alarm, proto je možné střežit jednotlivé byty, sklepy či jakékoliv jiné prostory domu. Nabízíme pohybová, teplotní i požární čidla. Obyvatelé domu vše, včetně alarmu, ovládají jediným čipem, bez nutnosti znalosti jakéhokoliv kódu. Navýšení celkových nákladů je velmi nízké.

      Systém je technologicky náročný, a proto řešíme každou instalaci individuálně. Máme v nabídce různé typy čteček, čipů, širokou nabídku elektronických zámků a dalšího příslušenství systému. Neváhejte nás proto kdykoliv kontaktovat a my Vás přijedeme navštívit.

Samostatně programovatelná čtečka

Elektromagnetický zámek

Elektromechanický bezpečnostní zámek

RFID čtečka

      NOVINKA - MAGNETICKÉ ZÁMKY na domovní vstupní dveře - 100% ANTIVANADAL řešení - neplaťte tisíce ročně za výměny zámků!

Počítačem řízený domovní přístupový systém s nastavitelnými právy a úrovněmi přístupů

– podrobné statistiky použití čipů, elektricky zálohováno – až po dobu 24h - propojeno s alarmem - možno střežit jednotlivé byty i sklepy

Přístupový systém lze spravovat intuitivní aplikací odkukoliv přes internet

      V případě, že máte jen jeden výtah nebo jedny vchodové dveře, nabízíme jednoduchý systém se samostatnou řídící jednotkou. Systém lze spravovat lokálně, připojením se přes USB. Výhodou je nízká cena, ale při více vchodech či výtazích je administrace poměrně hodně zatěžující, a to hlavně pro výbor. Pak vždy doporučujeme náš hlavní, centrálně přes internet spravovaný, systém.

NOVINKA – ŠIFROVANÉ ČIPY S HESLEM - ABSOLUTNÍ OCHRANA PROTI KOMPÍROVÁNÍ

KONTAKT

 

Ing. Jindřich Kopecký            kopecky@fanak.cz             725 507 702