top of page

Snadno ovladatelné zabezpečení vašeho domova nebo firmy

Arrow Down
Alarm JABLOTRON 100
přístupový systém a "Chytrý dům" v jednom!
JA-114E+JA-112E.png
Technické parametry
 

Až 120 bezdrátových nebo sběrnicových zón
300 uživatelů (600 RFID čipů)
Až 15 sekcí
Až 32 programovatelných výstupů
20 vzájemně nezávislých kalendářů
Vestavěný GSM/GPRS/LAN komunikátor, který umožňuje hlasovou,
SMS nebo GPRS komunikaci s koncovými uživateli nebo středisky PCO
SMS reporty ze systému až 25 uživatelům
4 nastavitelné PCO
Paměť s kapacitou 4 GB pro uchování událostí, nabídku hlasových zpráv, ukládání snímků atd.
Zálohovací 12V akumulátor až 18 Ah
Certifiace pro stupeň 2 dle EN 50131
 

 

7 důvodů pro volbu JABLOTRON 100

 

Snadné ovládání

JABLOTRON 100 je první alarm, kterému díky revolučnímu systému, ovládání každý ihned porozumí a nebude se ho bát.

 
Nadčasový design

vzhled jednotlivých prvků systému byl vytvořen ve spolupráci se špičkovými designéry. Objevte krásu alarmu JABLOTRON 100!


Dostupný odkudkoliv

do alarmu JABLOTRON 100 se snadno dostanete plnohodnotným vzdáleným přístupem z počítače nebo chytrého telefonu. 


Svobodný výběr

alarm JABLOTRON 100 nabízí absolutní svobodu výběru
a přizpůsobí se potřebám zabezpečení domů, bytů, chat, kancelářských i výrobních prostor. Rozsah dle libosti a potřeb zákazníků!


Multifunkční použití

JABLOTRON 100 chrání nejen před zloději, ale také před
požárem, záplavou nebo únikem plynu. Dokáže ovládat topení nebo otevřít garážová vrata. Využívejte možnosti špičkové techniky naplno!
Šetrná instalace

kombinace bezdrátového i drátového řešení alarmu JABLOTRON 100 umožňuje instalaci šetrnou jak pro objekt, tak pro peněženku. Profitujte z jedinečné bezdrátové technologie Jablotron!


Skutečné bezpečí

nabízíme zákazníkům skutečné bezpečí. Bezpečí profesionálně nainstalovaného alarmu s nepřetržitým dohledem a zásahem při poplachu. Standardem je při montáži JABLOTRON 100 nejvyšší úroveň bezpečnostní služby na 3 měsíce na zkoušku ZDARMA!

Systém funguje taktéž jako přístupový systém

ovládání zámků RFID čipy nebo dálkovým ovládáním - systém v sobě kombinuje vlastnosti tzv. "Chytrého domu" - můžete přes něj ovládat například garážová vrata, zavlažování, boiler, noční osvětlení a mnoho dalšího!

Snadné ovládání
 

Ústřednu může ovládat až 300 uživatelů. Pro ovládání systému jsou k dispozici sběrnicové i plně bezdrátové verze přístupových modulů. Všechny jsou vybaveny RFID čtečkou a dle modelu také klávesnicí nebo i displejem. K modulům se připojují ovládací segmenty, které s jednoduchou logikou semaforu umožňují snadné ovládání sekcí, výstupů, tísňových volání a zobrazování stavu systému. Díky ovládacím segmentům, zobrazujícím zelenou a červenou signálkou přehledně stav jednotlivých sekcí a výstupů, je JABLOTRON 100 unikátně přehledný pro každého uživatele. Systém se ovládá stiskem příslušného segmentu a verifikuje zadáním kódu nebo přiložením RFID karty nebo čipu.

Detekce
 

JABLOTRON 100 má až 120 bezdrátových nebo sběrnicových zón pro přiřazení detektorů, klávesnic a ovladačů, sirén, případně dalších prvků. Rozdělit lze systém na 15 sekcí. Ústředna kombinuje sběrnicovou architekturu drátového připojení s bezdrátovým připojením jednotlivých prvků. Bezdrátová komunikace je postavena na novém obousměrném dynamickém přenosovém protokolu JABLOTRON 100 využívajícím frekvenci 868 MHzDosahy komunikace jsou na přímou viditelnost v řádech stovek metrů a dají se prodlužovat připojením dalších rádiových modulů na sběrnici. Pro dokonalé pokrytí zabezpečovaného prostoru lze do systému instalovat až 3 moduly rádia. Pro individuální řešení návrhu zabezpečení objektu má k dispozici širokou škálu prvků ve sběrnicovém i bezdrátovém provedení včetně detektorů s vestavěnou kamerou pro fotoverifikaci.

Výstupy a signalizace
 

K využití se v systému nabízí 32 programovatelných výstupů. Jejich stav lze
přenést po sběrnici nebo bezdrátově na silové moduly výstupů PG a ovládat
jimi vybraná zařízení
. Silovému modulu je vybraný PG výstup přiřazen pomocí DIP switche. Zajištění sekce nebo aktivaci výstupu PG signalizuje sběrnicový indikátor rozsvícením červené LED kontrolky. K signalizaci poplachů, aktivací systému a zapínání a vypínání PG výstupů slouží sběrnicové a bezdrátové sirény v provedení do exteriéru i interiéru v několika atraktivních designech. Vnitřní siréna signalizuje navíc také příchodové a odchodové zpoždění a má tlačítko s programovatelnými funkcemi.

Reporty a vzdálený přístup
 

Ústředna je vybavena GSM/GPRS/LAN komunikátorem, který umožňuje hlasovou, SMS nebo GPRS komunikaci s uživateli a středisky PCO. Doplnit je možné komunikátor do pevné telefonní linky. Komunikátory kromě funkce přenosu informací ze systému plní funkci modemu pro plnohodnotný vzdálený přístup, monitoring, programování a v neposlední řadě i ovládání výstupů (a tím např. spotřebičů v domě). Vzdálený přístup lze realizovat z internetové samoobsluhy, SMS příkazy i přímým připojením nastavovacího softwaru F-link.

Obousměrný dálkový ovladač
 

Jedinečný obousměrně komunikující dálkový ovladač potvrzuje s jednoduchou logikou semaforu provedení žádané akce. Po stisku tlačítka indikuje optickým a akustickým signálem, zda došlo k požadované odezvě. Obousměrný ovladač umožňuje dálkově ovládat sekce zabezpečovacího systému JABLOTRON 100, vyvolat tísňový poplach a ovládat spotřebiče. Ovladač se chová jako dva segmenty klávesnice řady JABLOTRON 100. Tlačítka ovladače lze zamykat proti nechtěnému stisku.
 

Fotoverifikace
 

Detektory pohybu s vestavěnou kamerou spolehlivě detekují pohyb osob v interiéru budov včetně fotoverifikace při poplachu. Při zaznamenání pohybu v zajištěném prostoru pořizuje kamera detektoru barevný snímek v rozlišení až 640 × 480 bodů. Focení se adaptuje na detekovaný pohyb, což zajistí, že na snímku je vždy zaznamenána příčina poplachu. Kamera je vybavena viditelným bleskem pro záznamy ve tmě. Snímky jsou ukládány v interní paměti detektoru a dále jsou přenášeny do ústředny, odkud mohou být posílány na externí úložiště, PCO a uživateli. Detektor umí pořídit snímek i na vyžádání.

 

KONTAKT
Ing. Jindřich Kopecký
725 507 702
jablotron
bottom of page