Bezpečnost pro byty, bytové domy, firmy, zahrady, garáže, ...

Kompletní zabezpečení bytových domů - Kamery, elektrické a magnetické zámky, čipové přístupové systémy

Alarmy JABLOTRON - tři měsíce bezpečnostní agentura ZDARMA!!!
 

Instalujeme zabezpečovací systémy do bytů, bytových domů i firem. Ovládání alarmu přes mobilní aplikace i internet. Pokud nemáte internet nevadí, alarm lze ovládat i přes SMS. Naše alarmy v sobě kombinují i přístupový systém a možnsti chytrého domu. Přes naše alarmy můžete ovládat například garážová vrata, noční osvětlení, zavlažování, vytápění a mnoho  dalšího.

Domovní přístupové systémy - docházkové systémy s nekopírovatelnými čipy
 

Instalujeme domovní přístupové systémy s novou technologíí nekopírovatelných čipů. Nabízíme jak jednoduchou verzi pro jeden vhcod, tak i sofistikovanou s centrálním managementem.

 

Bezpečnostní kamery
 

Kamerový systém do výtahu i vestibulu – všechny dostupné technologie 

Analogové - 700TVL/960H, HD-CVI, HD-SDI,AHD

- Digitální IP - HD, FULL HD

- Rekordéry - ke všem typům kamer

Modernizace již instalovaných systémů

Elektronické zámky EVVA
 

Stručný přehled výhod systému AirKey

› klíčem je smartphone, čip nebo karta

› klíče/oprávnění se zasílají prostřednictvím Internetu

› bezplatný software ve formě webové služby

› modulární, snadno přizpůsobitelná cylindrická vložka

› kvalita z Rakouska

Zvonky a domovní dveřníky
 

Nabízíme komplexní sortiment zvonkových tabel, domácích telefonů a video telefonů včetně kompletní instalace. Odebíráme ty nejkvalitnější komponenty od největšího výrobce pro ČR a SR a tím je známá firma Tesla. Vše je v „antivandal“ provedení. 

 

Docházkové systémy pro školy a podniky
 

SMS, že Vaše dítě dorazilo do školy, propojení se školním IS (Bakaláři, Škola Online, ...), evidence pracovní doby učitelů i v rámci práce doma

MŘÍŽE, ZASKLÍVÁNÍ A NOVÁ ZÁRABLÍ BALKÓNŮ

Vyrábíme balkónové zábradlí, zasklíváme balkóny, instalujeme stříšky, mříže a plechové dveře na míru.

        Nabízíme komplexní technické řešení bezpečnosti a pořádku v bytových domech, bytech a firmách. Nejlepšího zabezpečení je možno dosáhnout hlavně kombinací námi nabízených produktů. Nejvyšší úroveň je zavedení domovního elektronického přístupového systému. Nově jej umíme propojit s alarmem. Čipy pro vstup do domu pak umí zároveň i odkódovat/zakódovat například sklepy. Ty jsou pak v nepřítomnosti řádných obyvatel domu trvale zastřeženy s propojením na sirénu či PCO (dispečink bezpečnostní agentury). Přístupový systém identifikuje každého, kdo vstoupí do domu, sklepů nebo použije výtah. Hned pod přístupovým systémem je kamerový systém, který monitoruje pohyb osob, jež se identifikovali při vstupu do domu. 

       Z našich statistik vyplývá razantní snížení škod v domech s instalovaným kamerovým a přístupovým systémem. A to jak vandalismus, tak anonymní škody způsobené neopatrností obyvateli domu. Při použití kamer s vysokým rozlišením je taktéž vysoká pravděpodobnost identifikace viníka případného incidentu.

Že Vám nemají co ukrást? Ve většině případů škody způsobené vlastním vniknutím zlodějů převyšují hodnotu odcizených věcí!

KONTAKT

 

Ing. Jindřich Kopecký            kopecky@fanak.cz              725 507 702